Kongre fotoğrafları için tıklayınız

Tam metin bildiri kitabı için tıklayınız

Özet bildiri kitabı için tıklayınız

Kongre fotoğrafları için tıklayınız , Tam metin bildiri kitabı için tıklayınız 
Özet bildiri kitabı için tıklayınız

Ulaşım


MUĞLA - SARIGERME HILTON

Özel Araç ile:

Muğla’ya ulaştıktan sonra, Dalaman ve Ortaca istikameti olarak iki farklı yoldan ulaşılabilir. Ortaca'dan geliyorsanız Ortaca ilçesini 1 km geçince sağ tarafta Sarıgerme tabelasından dönmelisiniz. Güzelyurt Köyü’nde yol Dalaman, Mergenli ve Sarıgerme olarak ayrılır. Dalaman istikametinden geliyorsanız Dalaman merkezinden sonra Dalaman Park Oteli’nden sağa dönmelisiniz. Fevziye Köyü ve Güzelyurt Köyü‘nü de geçip, Sarıgerme yol sapağına geldiğinizde sola dönmelisiniz. 

Otobüs ile:
Otobüs biletinizi Dalaman veya Ortaca Terminalinde inecek şekilde almalısınız. Terminal içinde Otel güzerhahından geçen toplu taşıma araçları mevcuttur. 07:00 - 19:00 arası her 15-20 dakikada bir hareket etmektedir. 

 

DALAMAN HAVALİMANI - SARIGERME HILTON

Özel Servis ile:

Servis saatleri dışında ücretli özel transfer talep edecek katılımcılarımızın tugba@motto.tc adresinden Tuğba ÖZDEMİR ile iletişime geçmelerini rica ederiz. 

 

 

 

ULUSLARARASI KONUŞMACILAR

ÖNEMLİ TARİHLER

Etkinlik Tarihi

14-17 Kasım 2018

Erken Kayıt Tarihi

19 Eylül 2018

Son Bildiri Gönderim Tarihi

31 Ağustos  2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
info@motto.tc
www.motto.tc

 

 

 

 

 
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.